Poznanska agencja brandingowa ma F22 raptor

z nami

startujesz

z impetem

Twój sukces naszym sukcesem. Jako Poznańska Agencja Brandingowa badamy, tworzymy i udoskonalamy. Przygotowujemy dogodne pozycje do startu i odpalamy marki z impetem.

Twój expert od brandingu

co robimy

 • Kreujemy i ewoluujemy marki

 • Znajdujemy i wzmacniamy ich pozycje na rynku

 • Wymyślamy nazwy i hasła reklamowe

 • Tworzymy solidne strategie

 • Projektujemy wizerunki i opakowania

 • Zwiększamy wartość i napędzamy sprzedaż

czego nie robimy

 • Nie podejmujemy zleceń bez poparcia strategicznego i wywiadowczego

 • Nie startujemy w darmowych przetargach

 • Nie oferujemy gotowych rozwiązań

 • Nie kopiujemy wizerunków innych firm

 • Nie skupiamy się na swoich zyskach

 • Nie działamy na wyłączność

nasze podejście

praktykujemy design—nie sztukę

Nie skupiamy się na tworzeniu obrazków. Oferujemy kompleksowe usługi kreatywne oparte na diagnozie problemów, wywiadzie środowiskowym, poznawaniu potrzeb klientów oraz specjalistycznym doradztwie. Wszystko po to by pomóc Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe.

CEL 1: Strategia

Każdy projekt zaczynamy od zdefiniowania celów, poznania grupy odbiorców i przeanalizowania pozycji na rynku. Szukamy unikalnych atrybutów marki, poznajemy kulturę, po to by mieć pewność, że zdobędziemy dla Ciebie przewagę rynkową. Planujemy kroki i inicjujemy ich podjęcie.

CEL 2: Realizacja

Projekty powinny cieszyć oko, to fakt i dbamy o to z wielką starannością oraz uwagą na detale, patrzymy jednak na nie zawsze z perspektywy funkcjonalności. Każda realizacja musi zawierać elementy i być zgodna z tymi, które określiliśmy podczas sesji strategicznych. Atrakcyjność dla Twojej grupy docelowej oraz odwzorowanie wizji Twojej marki to podstawa do osiągnięcia sukcesu. Dzielimy projekty na fazy i angażujemy Cię w ich powstanie.

CEL 3: Adaptacja i wdrożenie

Jako inwestor bierzesz czynny udział w podejmowaniu decyzji oraz podsumowaniu każdej fazy projektu. Poprawiamy to co nie jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami, jednak zawsze w oparciu o nasze doświadczenie i doradztwo. Dostarczamy projekty zgodne z założeniami, testujemy ich funkcjonalność i wdrażamy je w życie. Po dostawie wracamy do rozmowy w sprawie ustalenia ewentualnej dalszej współpracy i zaczynamy cały proces od nowa.

nasz team

Trzon zespołu kreatywnego

Marcin Rzymek

Oficer brandingowy | founder

Zaczynał jako grafik i strateg. Jest teraz odpowiedzialny za cały trud związany z szukaniem kreatywnych rozwiązań dla naszych klientów. Pracuje nad projektami brandingowymi, od strategii przez kierownictwo kreatywne po samo projektowanie. Marcin dba również o rozwój naszego studia i budowanie partnerskich relacji z klientami.

Nastazja Rzymek

Wsparcie sztabu | Project manager

Manager pasjonata. Nastazja dba aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Zajmuje się organizacją pracy i kierowaniem projektów na właściwy tor. Działa „z za kulis”, ale bez jej ingerencji, nie bylibyśmy w stanie osiągać tak wspaniałych rezultatów.

Ty

Generał Armii

Od Ciebie zaczyna się każda narada wojenna. To Ty decydujesz o rozpoczęciu projektu, zatwierdzasz strategie, dzielisz się swoimi spostrzeżeniami odnośnie klientów waszej firmy jak również jej głównych atrybutów. Bierzesz czynny udział w decyzjach projektowych i zatwierdzasz działania wojenne.

Wyróżnienia

Mała Poznańska Agencja Brandingowa
z ogromnym potencjałem

Brandman Design to studio, które powstało w Londynie przy współpracy dwójki partnerów, których jedynym celem było tworzenie projektów, które mają wpływ na sukces przedsiębiorstw dla których je wykonują. Po krótkiej karierze na terenie Wielkiej Brytanii oraz stworzeniu pięknych realizacji dla klientów ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii oraz znajdujących się w Europie oraz otrzymaniu wyróżnienia Top B2B Branding Agency w UK przenieśliśmy nasz biznes do Polski.

Top UK B2B Branding Agency in 2020

We have been awarded a Top UK B2B Company title in the second year of our existence on United Kingdom’s soil. The projects we’ve created for small companies from around the globe allows us to be listed right next to much bigger agencies.

Accredited Creative Agency 2020

Brandman Design Co. has been nominated and listed by DesignRush as one of the Top Branding Agencies providing Branding and other creative services for Small to Medium enterprises.

Top B2B Development Partner w Polsce 2020

Right after moving back to Poland we have also been named a Top B2B Branding Agency in our motherland. Providing both global and Polish clients with our creative services we help them accelerate their growth.

Nie zwlekaj

Umocnij swą pozycję
Już teraz