Case-study

Naszych projektów

Budujemy solidne podstawy do rozwoju. Wzmacniamy percepcję wartości.
Ograniczamy Twoje wysiłki i koszty. Zwiększamy przychody.

Świadomość by przedstawić swą markę światu

PRzychody by rosnąć
i rozwijać biznes

efektywność by zmniejszyć wysiłki i podnieść sprzedaż

Przedsiębiorstwa,
z którymi pracujemy

Startupy

Zadbaj o postrzeganą wartość swojego startupu budując jego silną pozycję i przedstawiając przejrzyście swoją ofertę. Przyciągnij klientów ofertą, której potrzebują oraz inwestorów pokazując solidny fundament do rozwoju.

Małe lokalne przedsiębiorstwa

Wzmacniając wartość swoich towarów i usług zainteresujesz lokalnych klientów swoją ofertą szybciej i z mniejszym wysiłkiem. Trwałe i silne przedsiębiorstwo to takie, które przebija swoją konkurencję.

Średnie korporacje operujące globalnie

Rozwój ponad 7 i 8 cyfrowe przychody kosztuje sporo wysiłku. Nasze kreatywne usługi to rozwiązania na problemy, których nie widać na pierwszy rzut oka. Pomożemy Ci zwiększyć świadomość marki, przychody a także efektywność.

Case-study naszych realizacji

Gładkie rezultaty od drzwi do drzwi. Budując silny wizerunek, stronę internetową oraz strategię Social Media dla Polskiego startup’u z branży wykończeń wnętrz.

Lokacja: POLSKA  |  Wykonanie: 2020

„Brandman design stworzyło silny, profesjonalny wizerunek naszej firmy dając nam niesłychane zasoby pewności siebie. Tym bardziej, że zaraz po ukończeniu projektu zostaliśmy obsypani telefonami w sprawie projektów”

Krzysztof rzymek  |  founder

Realizując wizję kanadyjskiego przedsiębiorcy branży doradztwa agroturystyki. Czyli jak wyróżniać się na tle większych marek branży agro.

Lokacja: KANADA  |  Wykonanie: 2019

„Marcin to prawdziwy profesjonalista. Jego kreatywność nie ma sobie równych. Wizerunek, który stworzył dla FarmHouse przerósł nasze oczekiwania, dlatego jest naszym “go to” do tworzenia wszelkiej wizualnej komunikacji oraz materiałów. Polecam współpracę z Brandman”

Neil J. Dobson  |  co-founder

Przygotowując fundament do budowania sukcesu. Nowy wizerunek, identyfikacja wizualna oraz strona www dla specjalistów od architektury i projektowania wnętrz.

Lokacja: USA  |  Wykonanie: 2019

„Mieliśmy spory problem by zdefiniować kim jesteśmy jako marka i jakie wartości poza projektami dostarczamy klientom. Brandman Design przeszli samych siebie aby wyciągnąć z naszego małego studia wszystko co najlepsze i pomóc nam zrozumieć jak powinniśmy wykorzystać visual language aby szerzyć naszą historię”

Thomas mc cormic  |  ceo/founder

case-study dostępne narazie w języku angielskim

Mocna kawa to dobre towarzystwo. Parząc silny wizerunek oraz kreując pyszne opakowania dla modnej palarni kawy.

Lokacja: USA  |  Wykonanie: 2019

„Brandman przygotowali nowy wizerunek dla naszej palarni, pomagając nam pobudzić zainteresowanie podczas otwarcia nowej kawiarni. Razem stworzyliśmy też serię opakowań do kawy, które wkrótce wylądują na półkach w lokalnych sklepach. Jesteśmy zachwyceni!”

PABLO RODRIGUEZ | DYREKTOR

case-study dostępne narazie w języku angielskim

Śladami starożytnych majów. Kreując egzotyczną markę piwa kraftowego oraz przygotowując ją na podbicie lokalnego rynku w Phoenix.

Lokacja: USA  |  Wykonanie: 2019

„Brandman przygotowali nowy wizerunek dla naszej palarni, pomagając nam pobudzić zainteresowanie podczas otwarcia nowej kawiarni. Razem stworzyliśmy też serię opakowań do kawy, które wkrótce wylądują na półkach w lokalnych sklepach. Jesteśmy zachwyceni!”

PABLO RODRIGUEZ | DYREKTOR

case-study dostępne narazie w języku angielskim

Od strategii, przez wizerunek, opakowania i materiały promocyjne. Kreując koncept marki piwa kraftowego.

creative freedom | projekt—koncept

case-study dostępne narazie w języku angielskim

Sprawiamy, że nasi klienci

Podnoszą ceny, bo klienci ufają w wartość ich oferty

Rzadziej korzystają ze zniżek i promocji by napędzić sprzedaż

Stają się autorytetem i obniżają koszty kampanii marketingowych

Wprowadzają nowe oferty na rynek znacznie szybciej

Budują silne i trwałe relacje z klientami

Osiągają przychody wykraczające ponad 6-7 cyfrowe kwoty

Osiągają wysokie konwersje ze stron www oraz kampanii

Generują wartościowe leady i zdobywają licznych klientów

Zmiatają konkurencję i stają się liderami branż

Co sprawia, że praca z nami
przynosi rezultaty?

Dzięki projektom przygotowanym przez Brandman Design znajdziesz się na najlepszej trajektorii by wzmocnić swój wizerunek i przyspieszyć rozwój swojej firmy oraz by osiągnąć przychody wykraczające ponad 6-7 cyfrowe kwoty.

Indywidualnie dopasowane rozwiązania

Każde przedsiębiorstwo ma inne cele i wyzwania. Naszym zadaniem nie jest wskazanie uniwersalnego kierunku. Zamiast tego badamy i analizujemy gdzie znajduje się „Twoja północ” i nakierunkowujemy waszą firmę w tę stronę.

Nie podejmujemy działań bez poparcia strategii

Każda decyzja kreatywna musi opierać się na solidnych argumentach. Bez strategii, każde przedsięwzięcie jest jak spacer po omacku. Nikt nie chce ryzykować, my również nie postawimy na szali Twojego sukcesu.

Twój sukces ma dla nas największe znaczenie

Silne, partnerskie relacje oraz sukces naszych klientów jest naszym motywatorem i popycha nas do podejmowania nowych wyzwań. Twoje rezultaty świadczą na naszą korzyść, dlatego też jesteś dla nas największym priorytetem. Zawsze.

Nie zwlekaj

Umocnij swą pozycję
Już teraz